Ana Sayfa Portre MÜSİAD: Kaliteli, Dürüst ve Müstakil
MÜSİAD: Kaliteli, Dürüst ve Müstakil

MÜSİAD: Kaliteli, Dürüst ve Müstakil

0
0

Abdurrahman Burak Pehlivan, MÜSİAD’ı; değerli işadamlarının üye olduğu, kaliteli, dürüst ve müstakil bir yapı olarak tanımlıyor.

MÜSİAD Dayanıklı Tüketim, Mobilya ve Orman Ürünler Sektör Kurulu Başkanı Abdurrahman Burak Pehlivan, MÜSİAD bünyesine 2010 yılında dâhil olmuş bir işadamı. Aslen Düzceli olan Abdurrahman Burak Pehlivan, 1979 yılında İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya geldi. Marmara İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olan Burak Pehlivan, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda 12 tane beyaz eşya ve mobilya mağazası bulunan aile şirketi Pehlivanoğulları firmasında yönetici konumunda çalışmaya başladı. Daha sonra inşaat sektörüne de adım attı ve şu an üç firmanın iş birliği ile kendi arsalarında bir proje hayata geçiriyor. Pehlivan bu proje ile ilgili “Günümüzde çok fazla ailenin ihtiyacı olarak gördüğümüz bir yatırım olan Nazenin Konakları Projesi’ni İstanbul’un Çengelköy semtinde gerçekleştiriyoruz. Boğazın eşsiz manzarası, geleneksel Anadolu mimarisi ve geleneksel Anadolu ailesinin yaşamını çağımızın tüm imkânlarını en üst seviyede karşılayarak buluşturmayı amaçlıyoruz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde anlaşmasını yaptığımız ikinci bir Nazenin Projesi’ne Üsküdar’da hayata geçireceğiz.” açıklamalarında bulundu.

Pehlivan, okul olarak gördüğünü söylediği MÜSİAD’ı, “MÜSİAD; değerli işadamlarımızın ve nezih üyelerin bulunduğu arkadan da Genç MÜSİAD’ın geldiği kaliteli, dürüst ve en önemlisi ismi gibi müstakil bir yapı. Bu kurum sayesinde sohbet edebileceğiniz, değerli fikirlerinde yaranabileceğiniz ve paylaşımda bulunabileceğiniz alanında uzman kişilerle bir araya gelebiliyorsunuz. Böylelikle hayata tek bir pencereden değil de birçok açıdan objektif olarak bakabiliyorsunuz.” ifadeleriyle tanımlıyor.  Pehlivan sözlerini, “Dünyanın ve Anadolu’nun farklı yerlerinde sizi teveccühle karşılayan gönül dostlarınızın olması kolay bulunamayacak bir duygu. MÜSİAD’ın gerçek gücü de bence bu!” diyerek noktaladı.

 

FİKRİNİZİ BELİRTİN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir